• 444 79 61

    +90 (312) 311 44 99

  • Rüzgarlı Caddesi Eser İşhanı No:14/52 Ulus/ANKARA
<

İLETİŞİM

YÖNETİM KURULU

Yönetim Kurulu Başkanı

Yönetim K. Başkan Yrd.

Yönetim K. Başkan Yrd.

Genel Email-1

Genel Email-2

: İlker Kibaroğlu

: Mehmet Kibaroğlu

: Seçkin İlyas Kibaroğlu

: kibaroglu@kibaroglu.com.tr

: info@kibaroglu.com.tr

-

mehmet@kibaroglu.com.tr

seckin@kibaroglu.com.tr

Rüzgarlı Merkez İLETİŞİM

Adres

Tel

Tel

Mobil

Fax

: Rüzgarlı Caddesi Eser İşhanı No: 14/52 Ulus/ANKARA

: +90 (312) 311 80 83

: +90 (312) 311 44 99

: +90 (533) 692 31 21

: +90 (312) 311 57 04

Görev Dağılımı

Aktüerya Uzmanı

Mağaza ve Toplu Isler Müdürü

Satış Sorumlusu

Satış Sorumlusu Yardımcısı

Muhasebe Sorumlusu

Muhasebe Departmanı

Muhasebe

Depo Sorumlusu

Depo Sorumlusu

Sorumlu Personel

:Ali Kibaroğlu

:Leyla Başer

:Rıza İlik

:Fatih Halıcı

:Osman Murat Kör

:Nurullah Daştan

---

Hüseyin Kürekçi

Mustafa Ergül

Mail

ali@kibaroglu.com.tr

leyla@kibaroglu.com.tr

riza@kibaroglu.com.tr

fatih@kibaroglu.com.tr

osman@kibaroglu.com.tr

nurullah@kibaroglu.com.tr

muhasebe@kibaroglu.com.tr

---

---

HARİTA

Çankaya Şube İLETİŞİM

Adres

Tel

Tel

Mobil

Fax

: Kahire caddesi 42-A Çankaya/Ankara

: +90 (312) 473 99 80

: -

: +90 (530) 762 91 26

: +90 (312) 473 99 81

Görev Dağılımı

Satış Sorumlusu

Satış Sorumlusu Yardımcısı

Tadilat Sorumlusu

Sorumlu Personel

: Özcan Karaçam

: Yavuz Karagül

: Adil Yılmaz

Mail

ozcan@kibaroglu.com.tr

yavuz@kibaroglu.com.tr

---

HARİTA

Çayyolu Şube İLETİŞİM

Adres

Tel

Tel

Mobil

Fax

: Alacaatlı caddesi 30/8 Çayyolu/Ankara

: 444 79 61 (pbx)

: +90 (312) 473 94 94 (pbx)

: +90 (530) 926 39 80

: +90 (312) 473 93 94

Görev Dağılımı

Mağaza Koordinatörü

Satış Danışmanı

Toplu İşler Departmanı

İç Mimar

Sorumlu Personel

: Sibel Şen Özmen

: Derya Karadeniz

: Ümit Açıkgöz

: Duru Ekinci

Mail

sibel@kibaroglu.com.tr

derya@kibaroglu.com.tr

umit@kibaroglu.com.tr

duru@kibaroglu.com.tr

HARİTA