• 444 79 61

    +90 (312) 311 44 99

  • Rüzgarlı Caddesi Eser İşhanı No:14/52 Ulus/ANKARA
<

İLETİŞİM

YÖNETİM KURULU

Yönetim Kurulu Başkanı

Yönetim K. Başkan Yrd.

Genel Müdür

Genel Email-1

Genel Email-2

: İlker Kibaroğlu

: Mehmet Kibaroğlu

: Seçkin İlyas Kibaroğlu

: kibaroglu@kibaroglu.com.tr

: info@kibaroglu.com.tr

ilker@kibaroglu.com.tr

mehmet@kibaroglu.com.tr

seckin@kibaroglu.com.tr

Rüzgarlı Merkez İLETİŞİM

Adres

Tel

Tel

Mobil

Fax

: Rüzgarlı Caddesi Eser İşhanı No: 14/52 Ulus/ANKARA

: +90 (312) 311 80 83

: +90 (312) 311 44 99

: +90 (533) 692 31 21

: +90 (312) 311 57 04

Görev Dağılımı

Mağaza ve Toplu Isler Müdürü

Satış Sorumlusu

Muhasebe Sorumlusu

Muhasebe Departmanı

Muhasebe

Sorumlu Personel

:Leyla Başer

:Rıza İlik

:Yunus Emre Öztürk

:Osman Murat Kör

---

Mail

leyla@kibaroglu.com.tr

riza@kibaroglu.com.tr

yunus@kibaroglu.com.tr

osman@kibaroglu.com.tr

muhasebe@kibaroglu.com.tr

HARİTA

Çankaya Şube İLETİŞİM

Adres

Tel

Tel

Mobil

Fax

: Kahire caddesi 42-A Çankaya/Ankara

: +90 (312) 473 99 80

: -

: +90 (530) 762 91 26

: +90 (312) 473 99 81

Görev Dağılımı

Mağaza ve Toplu İşler Müd.

Satış Sorumlusu

Sorumlu Personel

: Esra Şankaya

: Özcan Karaçam

Mail

esra@kibaroglu.com.tr

ozcan@kibaroglu.com.tr

HARİTA

Çayyolu Şube İLETİŞİM

Adres

Tel

Tel

Mobil

Fax

: Alacaatlı caddesi 30/8 Çayyolu/Ankara

: 444 79 61 (pbx)

: +90 (312) 473 94 94 (pbx)

: +90 (530) 926 39 80

: +90 (312) 473 93 94

Görev Dağılımı

Mağaza Koordinatörü

Bölge Planlama

Satış Danışmanı

Toplu İşler Departmanı

Sorumlu Personel

: Fatih Demirhan

: Andaç Fenerci

: Seda Yıldırım

: Ümit Açıkgöz

Mail

fatih@kibaroglu.com.tr

andac@kibaroglu.com.tr

seda@kibaroglu.com.tr

umit@kibaroglu.com.tr

HARİTA